واحد تیزر تبلیغاتی بجنوردهاست

     در واحد ساخت تیزر تبلیغاتی بجنوردهاست هدف ما ارايه ي خدمات با بهترين كيفيت و عالي ترين سطح جذابيت برای پروژه های صنعتی و سازمانی است.یک فیلم صنعتی عالی به همراه آلبوم عکس صنعتی ، مجموعه ای بی نظیر برای معرفی برند سازمان و شرکت و صنعت شما خواهد بود. کارخانجات و صنایع تولیدی ، پالایشگاه و یا نیروگاه ، سکوهای حفاری و بنادر ، خودروسازی ، صنایع شیمیایی ، پروژه های عمرانی. پروژه ساخت فیلم و تیزر صنعتی و تبلیغاتی خود را فقط به یک تیم حرفه ای بسپارید.

      واحد تیزرتبلیغاتی و انیمیشن بجنوردهاست به عنوان مجموعه ای خلاق و نوآور در عرصه طراحی موشن گرافیک,تری دی مکس,مایا,اتوکد و سایرنرم افزارهای مرتبط از اواخر سال 93 در حوزه انیمیشن مشغول به فعالیت شد. از ویژگی های این واحد تلفیق خلاقیت و نوآوری با اصول و قواعد طراحی تیزر و انیمیشن می باشد که می توان در نمونه کارهای انجام شده توسط این تیم مشاهده نمود. آنچه در آغاز فیلم و در طول تبلیغات چشمان مارا خیره میکند. آنچه که تصویر های راکد را میگیرد و انیمیشن های جالب را میسازد. حتی تکه های کوچک از حرکات گرافیکی که در تولیدات ویدویی اجرا میشوند. راه دیگری برای ارائه بهتر از این نیست.

     به زبان خیلی ساده ، می توانید فیلم خود را بسازید ! می توانید شرکت ، کارخانه ، محصولات ، خدمات و هر چیزی و هر جایی را که دوست دارید ، در قالب یک فیلم تبلیغاتی تهیه نمایید .بجنوردهاست با شیوه ای اصولی و حرفه ای در امر فیلم برداری ، و آگاهی نسبت به اصول و تکنیک های مرتبط و چشم نواز در تدوین ، میکس ، مونتاژ و همچنین صداگذاری و افکت گذاری ، شما را در داشتن فیلم تبلیغاتی جامع و بی نقص ، و از هر نظر منحصر به فرد یاری می نماید .

خدمات بجنوردهاست در این واحد

ساخت انواع تیزرهای تبلیغاتی

ساخت یك تیزر خوب امروزه از مهمترین راهبردهای شركت ها و موسسات موفق است. یك تیزر تبلیغاتی اگر با توجه به اصول و قواعد فیلمسازی ساخته شده و با شناخت كافی از مخاطبان همراه باشد بی شك تاثیر چشمگیری در پیشبرد اهداف صاحب كالا یا خدمات خواهد داشت.

ساخت موشن گرافیک

ساخت تيزر گرافيكي و موشن گرافيك با جذابيت بسيار بالا جهت نمايش دادن خدمات مورد نظر و تصاوير مرتبط ، به همراه تصاوير و نام و لوگو. اين نوع تيزر و كليپ نيازي به فيلمبرداري ندارد و مقرون به صرفه تر از تيزر ويديويي كه نياز به فيلمبرداري دارد مي باشد.

تصویربرداری هوایی(هلی شات)

تصویربرداری هوایی (هلی‌ شات) امکان بی‌نظیری است تا کارخانه، خط تولید، معدن، پالایشگاه، نیروگاه، بنادر، صنایع فراساحل، پروژه های عمرانی و یا سایر مکان‌های مد نظر خود را از ارتفاع‌ دلخواه و زوایای مختلف به مخاطب خود نمایش دهید…

ساخت انواع فیلم صنعتی

هدف از ساخت چنین فیلمی نشان دادن کیفیت و فرآیند تولید و برجسته سازی نکات مثبت و نمایش آن برای افرادی است که امکان بازدید از کارخانه برایشان فراهم نیست. فیلم تبلیغاتی به منظور نمایش تأسیسات صنعتی و سیر تولیدکالا از لحظه ورود مواد اولیه تا زمانی که کالا به بازار عرضه میشود.