واحد طراحی و توسعه وبسایت آژانسـ دیجیتالـ نیکا

√ واحد طراحی و توسعۀ آژانسـ دیجیتالـ نیکا از سال ۱۳۹۱ آغاز به کار کرد و از ابتدای سال ۱۳۹۲ با تغییر رویکرد، تعریف و تبیین چشم اندازهای مشخص بر مبنای استراتژی‌های کلی شرکت‌ آژانسـ دیجیتالـ نیکا فعالیت خود را به صورتی حرفه‌ای و با مدیریت و کارشناسان جدید از سر گرفت. در واحد طراحی و توسعه‌ آژانسـ دیجیتالـ نیکا برای اولین بار در خراسان شمالی نیاز مشتریان توسط متخصصین فناوری اطلاعات بر اساس کسب و کار، توان، مخاطب و … بررسی می‌شود و نهایتاً بر اساس مدل تجاری و مدل درآمدزایی، طرح توجیهی کسب و کار وب سایت ایجاد و اجرایی می‌گردد.

√ طراحی سایت‎های اینترنتی به دو شیوه داینامیک و استاتیک صورت می‎پذیرد. در طراحی سایت استاتیک، تمامی عناصر بر بستر فایل‎های HTML انجام و بصورت مستقیم بر روی سرور قرار می‎گیرد. ورود و تغییر محتوا و اطلاعات در سایت های استاتیک، نیازمند دانش فنی است و توسط شرکت طراح صورت می پذیرد، اما در طراحی وب سایت داینامیک ، تغییرات توسط مدیر سایت و بدون نیاز به داشتن دانش عمیق فنی انجام پذیر است. امروزه طراحی سایت به شیوه استاتیک، بسیار محدود شده است و هم اکنون تنها برای سایت‎هایی استفاده می‎شود که بعدها اطلاعات آن تغییر و بروز رسانی نخواهد شد.

√ حکایت اولین یافته‌ها در گوگل، حکایت مغازه‌هاست در راستهٔ اصلی بازار شهر و تعداد ویزیتورهای این سایت‌ها حکمِ سیل مشتریان این مغازه‌ها. شما هم می‌توانید خدماتتان را در بهترین سرقفلی دنیای مجازی عرضه کنید در حالی که یک هزارم قیمت چنین سرقفلی ای را راستهٔ بازار نمی‌پردازید!باید بپذیریم کاربران رو به رشدِ اینترنت در ازدحام وب سایت‌ها، چاره ای جز جستجو و اعتماد به اولین یافته‌های موتورهای جستجو ندارند. ما به شما کمک خواهیم کرد در کمترین زمان ممکن رتبهٔ سایتتان را در موتورهای جستجو افزایش دهید. به این ترتیب شما در سایتتان مشتریانی با ارزش دارید که از یک سو به میل خود در سایت شما هستند و از سوی دیگر به عنوان اولین یافته‌ها به خدمات شما اطمینان کرده‌اند.

خدمات واحد طراحی و توسعه وبسایت آژانسـ دیجیتالـ نیکا